Digital Signage / IP TV
Digital Signage / IP TV

Digital Signage her türlü görsel ve sesli içeriğin (reklamlar ve mesajlar), dijital ortamda, hedef kitlenize internet veya lokal network ağı  üzerinden, farklı lokasyonlardaki Led-LCD-Plazma ekranlarına, kiosk sistemlerine, dijital reklam panolarına, açık ve kapalı hava reklam panolarına tek bir merkezden iletilmesi ve yayınlanması teknolojisidir.  Dijital Signage ekranlarına gönderilen, hareketli içerik, kurumsal iletişim, satış-pazarlama bilgilerinin, en kısa sürede çalışanlara ve müşterilere ulaştırılabilmektedir.  Ürünler, kampanyalar, haberler, en etkili şekilde, belirli zaman dilimlerinde ekranlarda yer alabilmektedir.

Dünya çapında yapılan pazarlama araştırmaları sonucunda digital signage çözümlerinin doğru yerlerde doğru zamanlarda kullanılması halinde en etkili medya, iletişim ve eğitim araclarından biri olduğunu saptanmıştır.

Digital Signage ekranlarında gösterilen içerik sade bir yazı ve fotoğraftan sesli/sessiz videoya, interaktif videolardan , 3 boyutlu animasyonlara kadar farklılık gösterebilir ve ekran bazlı olarak değişik içerikler aynı anda gösterilebilmektedir. 

Biltam işbirliği çözümleri şemsiyesi altında Digital Signage / IP TV çözümlerini proje bazlı olarak  sunmaktadır. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.Facebook Linkedin
SERVİSLER